Zabezpečení

IPV 38

IP interiérová kamera s uživatelsky přístupným ovládáním pomocí aplikace pro Apple nebo Android, rozlišení 640 x 480p, připojení metalicky nebo po Wi-Fi, otáčení v horizontálním nebo vertikálním směru, pohybový detektor, zabudovaný mikrofon i reproduktor, až 9 uživatelů najednou. V černém provedení. 

IPV 38WE

Totožná kamera jako výše. Tento model má širokoúhlý objektiv, který zabírá obraz v úhlu 90°. V černém a bílém provedení.

IPV 58

IP venkovní fixní kamera (IP66) uživatelsky přístupným ovládáním pomocí aplikace pro Apple nebo Android, rozlišení 640 x 480p, připojení metalicky nebo po Wi-Fi, pohybový detektor, automatický IR přísvit pro noční provoz, kovový plášť, až 9 uživatelů najednou. Provedení je v černé barvě.

ipv 68

IP venkovní fixní kamera (IP66) s uživatelsky přístupným ovládáním, otáčení v horizontálním i vertikálním směru, rozlišení 640 x 480p, připojení metalicky nebo po Wi-Fi, pohybový detektor, automatický IR přísvit do 10m, kovový plášť, až 9 uživatelů najednou. Je v černém provedení.

ESD 18

Bateriový kouřový detektor, bezdrátová konektivita se systémy X-10 a dalšími. Interní siréna 85dB, napájení baterií 9V.

EWD 18

Bezdrátový detektor vodní hladiny, ochrání před škodami způsobenými vodou, automatická detekce přítomnosti vody, interní siréna 85dB, bezdrátová konektivita se systémy X-10 a dalšími, napájení dvěma tužkovými bateriemi, kabelový senzor vodní hladiny.