OTOČNÝ NÁSTĚNNÝ DRŽÁK PRO HEOS 1

Kovový držák pro jednotku Denon HEOS 1, možnost natočený ±45° v horizontální roviněa sklonění 20° ve vertikální rovině, masivní provedení, rychlá instalace, v černém a bílém provedení.

OTOČNÝ NÁSTĚNNÝ DRŽÁK PRO HEOS 3

Kovový držák pro jednotku Denon HEOS 3, možnost natočený ±45° v horizontální roviněa sklonění 20° ve vertikální rovině, masivní provedení, rychlá instalace, v černém a bílém provedení.

OTOČNÝ NÁSTĚNNÝ DRŽÁK PRO HEOS 5

Kovový držák pro jednotku Denon HEOS 5, možnost natočený ±45° v horizontální rovině a sklonění 20° ve vertikální rovině, masivní provedení, rychlá instalace, v černém a bílém provedení.

OTOČNÝ NÁSTĚNNÝ DRŽÁK PRO HEOS 7

Kovový držák pro jednotku Denon HEOS 7, možnost natočený ±45° v horizontální rovině a sklonění 20° ve vertikální rovině, masivní provedení, rychlá instalace, v černém a bílém provedení.

UNIVERZÁLNÍ NÁSTĚNNÝ DRŽÁK

Univerzální kovový držák vhodný pro Samsung WAM351 a WAM551, dále pro Panasonic ALL3 a také Pure Jongo T2 a T4, možnost natočení ±45° v horizontální rovině a sklonění 20° ve vertikální rovině, masivní provedení, rychlá instalace, černé a bílé provedení.

 STOJAN POD REPROSOUSTAVU - MALÝ

Kovový stojan pod menší regálovou reprosoustavu pro nastavení vhodného sklonu reprosoustavy, pryžové pásky zabezpečují reprosoustavu, aby nesklouzla a také mají vlastnost izolační. Plocha stojanu je 12 x 14cm (šxv), výška je 3 cm. Ve stříbrném nebo černém provedení, baleno v páru.

 STOJAN POD REPROSOUSTAVU - VELKÝ

Kovový stojan pod menší regálovou reprosoustavu pro nastavení vhodného sklonu reprosoustavy, pryžové pásky zabezpečují reprosoustavu, aby nesklouzla a také mají vlastnost izolační. Plocha stojanu je 14,5 x 18,5 cm (š x v), výška je 3 cm. Ve stříbrném nebo černém provedení, baleno v páru.

 STOJAN POD REPROSOUSTAVU - ŠIROKÝ

Kovový stojan pod centrální reprosoustavu nebo studiový monitor. Ideální pro nastavení vhodného sklonu reprosoustavy, pryžové pásky zabezpečují reprosoustavu, aby nesklouzla a také mají vlastnost izolační. Plocha stojanu je 25 x 14 cm (š x v), výška je 3 cm. Ve stříbrném nebo černém provedení, baleno po 1ks.