PLAYBAR

BEZDRÁTOVÝ AUDIO SYSTÉM PRO TELEVIZE

 • Doplňte svou televizi zvukem plným detailů
 • Streamujte všechnu hudbu světa
  Přehrávejte kolekci hudby z iTunes, on-line hudební služby nebo z dostupných internetových rádií.
 • Jednoduchá instalace a rozšiřování
  Stačí zapojit optický kabel do vaší televize. Bezdrátově se synchronizuje s ostatními zařízeními Sonos.
 • Snadné ovládání
  Komunikuje s většinou běžných ovladačů, lze ovládat pomocí bezplatných aplikací pro iPhone, iPad a Android.
 • Pracuje s každým vstupním zařízeními připojenými k televizi
  Satelitní přijímače, Blu-Ray přehrávače a herní konzole. Pokud jsou zapojené do vaší HD TV, PLAYBAR s nimi bude pracovat.

Technické specifikace

AUDIO

Zesilovač


Reproduktory3.0 Domácí kino


3.1 Domácí kino


5.1 Domácí kino


Systémové požadavky

Devět zesilovačů třídy D jsou pečlivě konstruované, aby odpovídaly použitým reproduktorům a celkové zvukové architektuře.


Nikoli nejhlasitější, ale podstatně zřetelnější. Takový je PLAYBAR, který s devíti individuálně zesílenými reproduktory (šešti basovými reproduktory a třemi vysokotónovými) nahradí vestavěné reproduktory vašeho televizoru. Změnu zvuku pocítíte v podobě hlubokých basů, křišťálově čistými detaily
aintenzivním prožitkem při sledování živých koncertů. Navíc automatická ekvalizace systém nastaví pro bohatší a zcela přirozený sluchový prožitek.PLAYBAR je devítireproduktorový soundbar, který vás zcela vtáhne do děje filmu intenzivním a přirozeným zvukem. Ten vám chvílemi přivodí husí kůži, ale současně zachytí i každé šeptané slovo i stovky dalších detailů. Jednotka se jednoduše připojí k TV jedním optickým kabelem. Následně pak přehrává zvuk všech zdrojů připojených k televizoru a to včetně satelitních přijímačů, set-top-boxů nebo herních konzolí.


Spárujte jednotku PLAYBAR s jednotkou SUB (subwoofer). Stiskem tlačítka přidejte vašemu fimovému prožitku pevné a hluboké basy, které ucítíte celým tělem. To vše bezdrátově.

Přidejte k jednotce PLAYBAR a SUB ještě dva reproduktory PLAY:1 pro skutečný prostorový zvukový zážitek. Ten vás vtáhne hluboko do filmové nebo herní akce odehrávající se na vaší obrazovce nebo projekčním plátně. Elegantní a decentní řešení, které se začlení do dálkového ovladače vašeho televizoru. Takto intenzivně pohlcující zážitek z domácího kina s křišťálově čistým zvukem, vám přináší jedině Sonos sound.


TV s optickým audio výstupem. Širokopásmový internet. Aplikace Sonos.

HUDBA

Podporované audio formátyPodporované hudební službyOperační systémy (pro uložené soubory)

Podpora internetových rádií

Podporované formáty obalů alb

Podporované playlisty

Režimy přehrávání

Podpora pro komprimované MP3, iTunes Plus, WMA (včetně zakoupených skrze Windows Media), AAC (MPEG4), AAC+, Ogg Vorbis, bezztrátové Apple, hudební soubory FLAC (bezztrátové), dále nekomprimované WAV a AIFF soubory. Nativní podpora pro vzorkovaci frekvence 44.1kHz. Další podpora formátů na frekvencích 48kHz, 32kHz, 24kHz, 22kHz, 16kHz, 11kHz a 8kHz.

Poznámka: Apple ‘‘Fairplay‘‘, WMA DRM a WMA bezztrátové formáty nejsou v současné době podporovány. Předchozí skladby chráněné DRM zakoupené skrze Apple jsou v rámci ‘‘Fairplay‘‘ aktualizovány.
Sonos funguje bez problémů s většinou hudebních služeb, včetně služeb Pandora, Spotify, Deezer a SoundCloud. Pro kompletní seznam navštivte http://www.sonos.com/streaming-music.


Windows® XP SP3 a vyšší; Mac s OS X 10.7 nebo vyšší; NAS disky s podporou CIFS

Streamování ve formátech MP3, WMA

JPEG, PNG, BMP, GIF

iTunes, Rhapsody, WinAmp, Windows Media Player

Překrývání skladeb, náhodné přehrávání, opakování skladeb či celých playlistů

SÍTĚ *

Bezdrátové připojení

SonosNet Extender

Ethernetová zdířka

Systém sonos pracuje s jakoukoli Wi-Fi sítí 802.11b/g, v pásmu 2.4GHz. Avšak hlavní komunikace mezi jednotkami také probíhá na zabezpečené síti SonosNet, která je kódována šifrováním AES. Jedná se o peer-to-peer bezdrátovou síť určenou výhrádně pro systém Sonos, pro eliminaci jakýchkoliv interferencí s běžnými sítěmiWi-Fi.


Rozšiřuje a posiluje SonosNet 2.0.

 Jedna Ethernetová zdířka umožňuje připojení PLAYBARU kabelem k domácí datové síti. Druhá zdířka může být použita pro sdílení sítě do ostatních zařízenímí.

OBECNÉ

Hmotnost

Rozměry (V x Š x H)

Obsah balení


Nápajení

Skladovací teplota

Provozní teplota

Tlačítka na bočním panelu

Světelná kontrolka LED

Jazyková podpora

5,4kg

85 x 900 x 140 mm

PLAYBAR, síťový kabel, plochý Ethernetový kabel, optický audio kabel, informace o záruce a průvodce rýchlým startem


AC 100-240V, 50-60 Hz

4°F to 158°F (-20°C to 70°C)

32°F to 104°F (0°C to 40°C)

Regulace hlasitosti a režim Ticho

Indikuje stav PLAYBARU

Sonos sytém software podporuje: Dánštinu, Holandštinu, Angličtinu, Francouzštinu, Němčinu, Italštinu, Japonštinu, Norštinu, zjednodušenou Čínštinu, Španělštinu, Švédštinu a Brazilskou Portugalštinu.

*Připojení k internetu je nezbytné pro přístup k internetovým rádio stanicím, on-line hudebním službám a softwarovým aktualizacím. (požadováno DSL, kabelový modem nebo přístup na bázi vysokorychlostní LAN sítě). Pro funkčnost internetu mohou být vyžadované poplatky poskytovatelem služeb.

Poznámka: Veškeré technické specifikace mohou být bez předchozího upozornění změněny.