Light Speaker®

Jedná se o systém, který umožňuje instalovat ozvučení a zároveň osvětlení na stávající světelný rozvod 230V, není nutné instalovat žádné další vodiče. Jednotky mezi sebou komunikují bezdrátově stejně jako s centrální jednotkou, ke které je možné připojit dva analogové zdroje signálu. Následně je možné na dálkovém ovladači nebo na centrální jednotce regulovat hlasitost, volit zdroj signálu a samozřejmě také rozsvěcovat, zhasínat a měnit intenzitu osvětlení. Velmi snadná instalace s intuitivním ovládáním.

Sada light speaker ls 5.2.2

Sada k ozvučení a osvětlení dvou místností. Set obsahuje 2 ks jenotky Light Speaker L 5.2.0, centrální jednotku T 2.2 a dálkový ovladač M 2.2, systém lze libovolně rozšiřovat dalšími jednotkami.

Jednotky  Light Speaker L5.2.0

Dva kusy jednotky Light Speaker pro rozšíření stávajících jednotek tohoto systému.

AUDIO ROCK

Exteriérová (venkovní) bezdrátová bateriová reprosoustava Audio Rock pro systém Light Speaker, ideální pro provoz na zahradě nebo terase, integrovaná baterie vydrží až 8 hodin, voděodolná vhodná do jakéhokoliv počasí, v sadě s dobíjecí stanicí. 
Možnost kombinace reprosoustavy Audio Rock a centrální jednotky T2.2 a dálkového ovladače M2.2.

Bezdrátový subwoofer

Tento subwoofer lze snadno přiřadit k libovolné zóně systému Light Speaker bez nutosti instalace drátů, dodá ozvučení plné a pevné basy, integrovaný zesilovač 65W, regulace hlasitosti, přepínání fáze, třípolohový low-pass filtr, černý klavírní lak.