Automatizace

EMML

Bezdrátový bateriový emiter ke vzdálenému ovládání motorických žaluzií, rolet, světel, projekčního plátna atd.. Může být naadresován na jeden receiver nebo na skupinu receiverů, funkce zapnuto/vypnuto

 PMML

 Sada k bezdrátovému RF přenosu povelů pro spínání síťového napětí 230V, ideální ke vzdálenému ovládání světel, žaluzií, projekčního plátna, pohonů atd.. Díky miniaturním rozměrům lze bateriový emiter namontovat pod klasický vypínač do instalační krabice a má 16 programovatelných kanálů.

 rmml

 Bezdrátový receiver, který může ovládat osvětlení, pohony nebo pumpy. Díky miniaturním rozměrům je možné jej nainstalovat pod stávající spínač.

 rpa

 Zásuvkový spínací modul - receiver, ideální pro LED a halogenové světelné zdroje a úsporné žárovky do 400W, ovládání motorů do 1A, dvoucestný - zapnuto/vypnuto, k funkci tohoto modulu je v systému nutný alespoň jeden modul RPT. 

RPL

Zásuvkový spínací modul - receiver, ideální pro LED a halogenové světelné zdroje a úsporné žárovky do 400W, ovládání motorů do 1A, funkce zapnuto/vypnuto a funkce stmívání, k funkci tohoto modulu je v systému nutný alespoň jeden modul RPT.

rpt

Zásuvkový spínací modul - transciever, slouží jako rozšiřovací modul pro ovládání receiverů RPA nebo RPL klasickým RF ovladačem TPC, kdy RF povely převádí na X10 povely, dvoucestný - zapnuto/vypnuto, kompatibilní s produkty EBK - EM nebo EBK - TPC.

ebk - rma

Nástěnný adresovatelný vypínač / RF receiver, slouží jako náhrada klasického dvoucestného vypínače pro světla, který nyní bude možné ovládat i RF povely.

EBK - RMV

Nástěnný adresovatelný přepínač / RF receiver, slouží jako náhrada klasického dvoucestného přepínače pro žaluzie, který nyní bude možné ovládat i RF povely.

ebk - em

Nástěnný dálkový ovladač pro bezdrátové ovládání světel, motorizovaných žaluzií, dveří, projekčního plátna atd.. Ovladač ovládá pouze jeden receiver nebo skupinu receiverů, které jsou shodně naadresovány, funkce zapnuto/vypnuto a funkce stmívání.

ebk - tpc

Dálkový ovladač pro bezdrátové ovládání světel, motorizovaných žaluzií, dveří, projekčního plátna atd.. Ovladač může ovládat dva receivery nebo skupinu receiverů, které jsou shodně naadresovány, funkce zapnuto/vypnuto a funkce stmívání.

Možnost zakoupit v sadě s EBK - RPT nebo s EBK - RMV. (více viz. ceník EBODE)