Audio-video příslušenství

 BTR 30

 Adaptér pr připojení jakéhokoli Bluetooth zařízení k jakémukoli stereofonnímu zařízení, na adaptéru jsou tlačítka pro základní ovládání připojeného zařízení, mikrofon a tlačítko pro zvednutí tel. hovoru, výdrž baterie cca 4 hodiny, dobíjecí USB adaptér.

BTS 21

 Aktivní reproduktorová sada 2.1 pro připojení jednoho zařízení přes Bluetooth. Na subwooferu je jeden analogový kabelový vstup, reprosoustavy se subwooferem jsou propojeny kabelem, výkon 15W (subwoofer) + 2x10W (reprosoustavy). Kmitočtový rozsah 80Hz-20kHz, regulace úrovně nízkých kmitočtů. Barva černá, lesklá.

BTS 30

 Bateriový bluetooth reproduktor, dosah až 10m, výdrž baterie cca 8 hodin, rozměr: Ø8x4cm, 120g 

 

FM 87

 Modul pro spojení produktů Apple® s 30-ti pinovým konektorem (starší verze) s jakýmkoli FM rádiem na pevné frekvenci 87,7MHz, nejvhodnější ve spojení s autorádiem, nutno zkontrolovat, zda v lokalitě nevysílá siný vysílač v této frekvenci - může dojít k rušení.

FM - iOS

 Mdul pro spojení produktů Apple® s 30-ti pinovým konektorem (starší verze) s jakýmkoli FM rádiem na volitelných frekvencích - stačí jen vyhledat neobsazenou frekvenci, nejvhodnější ve spojení s autorádiem.

FM - SP

 Modul pro spojení libovolného zařízení se sluchátkových výstupem Jack 3,5mm s jakýmkoli FM rádiem na volitelných frekvencích - stačí jen vyhledat neobsazenou frekvenci, nejvhodnější ve spojení s autorádiem.

TAKE 6 IR

 Univerzální programovatelný dálkový ovladač pro 6 přístrojů, přenos pouze IR signálů.

TAKE 6 IR/RF

 Univerzální programovatelný ovladač pro 6 přístrojů, přenos IR a RF signálů, ideální ve spojení s receiverem RE 10C.

TAKE 10 IR/RF

 Univerzální programovatelný dálkový ovladač pro 10 přístrojů s barevným LCD displejem, přenos IR a RF signálů, ideální ve spojení s receiverem RE 10C, možno naprogramovat barevné ikony programů, v balení s instalačním průvodcem.

IR LINK B

 Bateriově napájený extender IR signálů, set vhodný pro přenos IR signálu do jiné místnosti nebo do uzavřené skříně. Sada se skládá z IR receiveru, kabelového setu, včetně trojitého emiteru. Napájení 9V baterií.

IR LINK C

 Extender IR signálů s přenosem po anténním kabelu, set vhodný pro přenos IR signálů do jiné místnosti, kde je satelitní přijímač nebo set-top-box. Sada se skládá z IR receiveru, kabelového injektoru, kabelového injektoru a trojitého emiteru, napájen síťovým adaptérém. 

IR LINK M

 Extender IR signálů napájený pomocí síťového adaptéru, set vhodný pro přenos IR signálu do jiné místnosti nebo do uzavřené skříně. Sada se skládá z miniaturního IR receiveru, kabelového setu včetně dvojitého emiteru, napájení síťovým adaptérem.

IR LINK P

 Extender IR signálů napájený pomocí síťového adaptéru, set vhodný pro přenos IR signálu do jiné místnosti nebo do uzavřené skříně. Sada se skládá z IR receiveru, kabelového setu včetně trojitého emiteru.

IR LINK PRO

 Extender IR signálů napájený pomocí síťového 12V adaptéru, set vhodný pro přenos IR signálu do jiné místnosti nebo do uzavřené skříně. Sada se skládá z IR receiveru se stavovou LED diodou, malého konektorového bloku, trojitého emiteru. 

IR LINK PRO FLUSH

 Extender IR signálů napájený pomocí 12V síťového adaptéru. Set vhodný pro přenos IR signálu pro více přístrojů. Sada se skládá z instalačního IR receiveru, velkého konektorového bloku, dvou trojitých emiterů. Umožňuje ovládání až 12 komponentů s dalšími emitery.

IR LINK PRO MINI

 Extender IR signálů, napájený pomocí síťového 12V adaptéru. Set vhodný pro přenos IR signálu pro více jak přístrojů. Sada se skládá z miniaturního IR receiveru, velkého konektorového bloku, dvou trojitých emiterů. Ovládá až 12 komponentů s dalšími emitery.

2IR BLAST

 Dvojitý IR emiter s extrémně vysokým výkonem - dosah až 2 metry, v případě použití tohoto dvojitého emiteru není nutné lepit emiter na každý přístroj, ale stačí do skříňky umístit dva emitery tak, aby byla optická viditelnost na každý přístroj.

DVLHD 22

Sada pro bezdrátový přenos HDM v HD kvalitě 1080p na vzdálenost až 20m ve volném prostoru, jinak je přenos závislý na konstrukci překážek, na tranmsiteru volba dvou HDMI vstupů, zpětný bezdrátový přenos IR signálu, dálkový ovladač.

VLHD 30

Sada pro společný bezdrátový přenos HDMI a USB signálu, přenos v HD kvalitě 1080p na vzdálenost až 30m ve volném prostoru, jinak je přenos závislý na konstrukci překážek, podpora standartu HDMI 1.3a a HDCP 1.2, EDID a CEC, zpětný bezdrátový přenos IR signálu.

CL 85

Sada pro bezdrátový přenos analogových AV signálů s vestavěným TV tunerem, přenosová frekvence 2,4MHz, volba ze 4 možných přenosových kanálů, zpětný bezdrátový přenos IR signálu, v sadě učitelný dálkový ovladač.

SL 18

Sada pro bezdrátový přenos analogových AV signálů pro zařízení vybavené konektorem SCART, přenosová frekvence 2,4MHz, ideální pro případ, že AV zařízení není možné umístit u televizoru, zpětný bezdrátový přenos IR signálu.

VL 88

Sada pro bezdrátový přenos analogových AV signálů, přenosová frekvence 2,4MHz, volba ze 4 možných přenosových kanálů, na transmiteru volba ze dvou analogových vstupů, zpětný bezdrátový přenos IR signálu.

VL 58

Sada pro bezdrátový přenos analogových AV signálů, přenosová frekvence 5,8MHz, volba ze 4 možných přenosových kanálů, na transmiteru volba ze dvou analogových vstupů, zpětný přenos IR signálu.

ALDS 58

Sada pro bezdrátový přenos analogového audio signálu, přenosová frekvence 5,8MHz, vhodné jako bezdrátový přenos signálu k reproduktorům, přijímač obsahuje výkonový zesilovač 2x40W, transmiter vstup stereo analog RCA-Cinch.

PM 10C

Sada pro přenos IR signálu pomocí RF signálu 433,92 MHz, dosah 100m ve volném prostoru, jinak je přenos závislý na konstrukci překážek, ideální pro případ, když je zdroj signálu připojen metalicky k TV v jiné místnosti, ale nelze ho ovládat po IR jelikož není přímá viditelnost.

PM 28

Sada pro přenos IR signálu pomocí RF signálu 433,92MHz, dosah 100m ve volném prostoru, jinak je přenos závislý na konstrukci překážek, ideální pro případ, když je zdroj signálu připojen metalicky k TV v jiné místnosti, ale nelze jej ovládat po IR jelikož není přímá viditelnost.

IR Kit a další naleznete v sekci ceníky.